Снимка: Фейсбук, Виждам те КАТ - Варна, Д. Стойчева
Клон се откърши и падна върху паркиран автомобил на улица "Джеймс Баучер" в морската столица.
Това се вижда от снимка, публикувана във фейсбук групата "Виждам те КАТ - Варна".
_%201728x%201536.jpg)
Собственикът на електрическото возило е извадил късмет, защото клонът не е много дебел и не е нанесъл сериозни щети по колата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Русенец е на път да постави рекорд в ледени води
Дата: 28/06, 08:10
Ново земетресение с магнитуд 6,1 разтърси Североизточна Япония
Дата: 28/06, 08:06
Киев е под нощен руски огън
Дата: 28/06, 08:02
Нетаняху иска да сформира „широко национално правителство“
Дата: 28/06, 08:00
Израел съобщи, че е ликвидирал бойци на Хизбула
Дата: 28/06, 07:46