Снимка: Община Русе
Пътнотранспортно произшествие прекъсна днес електрозахранването на част от тролейбусната мрежа в Русе. В района на кръстовището между улиците „Потсдам“ и „Иван Ведър“ тежкотоварен автомобил е нанесъл сериозни материални щети по въздушно-контактната мрежа, съобщават от Община Русе. Вследствие на аварията захранването в този участък е преустановено, което прави невъзможно движението на тролейбуси през зоната.
От „Общински транспорт Русе“ незабавно са пренасочени автобуси, които да заменят тролейбусите по засегнатите линии.
Поради технологичното време за пренасочване на парка и ограничения брой налични резервни превозни средства, до края на деня (24 април) разписанията на следните линии ще бъдат разредени:
• Линии №: 2, 12, 13, 19, 20, 21 и 27.
Аварийните екипи на „Общински транспорт Русе“ вече са на място и работят по отстраняване на щетите, за да се възстанови нормалното движение и пълната честота на курсовете да бъдат възстановени в най-кратки срокове, съобщават още от общинската администрация.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Коя е "новата звезда" Ванина Колева, която командва ГЕРБ
Дата: 28/04, 11:12
Проф. Драганов: Българите трудно могат да намерят по-евтина почивка от тази у нас
Дата: 28/04, 11:031 Коментар
Австралия задължи Мета, Гугъл и Тик ток да плащат такса на медиите или голям данък
Дата: 28/04, 11:03
Тежка катастрофа край Стара Загора взе жертва
Дата: 28/04, 10:59
Дечев: 4-тата гилза е важна! Остава версията, че няма външна намеса нито на Околчица, нито на Петрохан
Дата: 28/04, 10:581 Коментар