Бекъм забогатя с 25 млн. долара


01/07/2026, 15:25

Снимка уикипедия,  

Brian MInkoff-London Pixels

Дейвид Бекъм се нареди сред най-големите печеливши покрай Мондиал 2026. Бившият капитан на Англия се превърна в едно от най-разпознаваемите лица в рекламните кампании, излъчвани по време на паузите за хидратация, пише Блиц.

Според анализи Бекъм е спечелил около 25 милиона евро от рекламни договори с водещи световни марки. Интересът към него потвърждава, че той остава една от най-влиятелните фигури в спорта и маркетинга, години след края на футболната си кариера.

Експерти посочват, че глобалната разпознаваемост, безупречният публичен имидж и способността му да привлича международни брандове превръщат 51-годишния Бекъм в предпочитан избор за големите компании. Именно затова той продължава да бъде сред най-търсените спортни личности. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Солидарност на АМ „Тракия“: Над 10 коли спряха да спасяват пламнал мерцедес край Карнобат
Дата: 04/07, 23:07

Президентът на ФИФА отличи силната форма на суперзвезди като Меси и Мбапе на Мондиал 2026
Дата: 04/07, 22:56

Близо 3000 са жертвите във Венецуела
Дата: 04/07, 22:38

Мароко е първият четвъртфиналист на Мондиала след класика над Канада
Дата: 04/07, 22:22

Община Дупница обяви тридневен траур заради загиналите баба, дядо и две внучета в река Струма
Дата: 04/07, 22:14

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия