Снимка Фейсбук, Славия
Футболистите от представителния отбор на Славия и треньорския щаб посетиха църква в Банско. Там те запалиха свещи в памет на загиналите две малки деца от школата на клуба в трагичния инцидент край Ямбол.
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов вече съобщи, че клубът влиза в едномесечен траур заради трагедията, пише Блиц.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спряха движението в Кресненското дефиле заради катастрофа
Дата: 26/06, 11:58
МУ-Варна отбелязва 65 години с нестандартна щафета по вода
Дата: 26/06, 11:42
Борисов има "нов Цветанов" и "дясна ръка"
Дата: 26/06, 11:351 Коментар
ЕК предлага удължаване с още една година на статута на закрила за украинските бежанци в ЕС
Дата: 26/06, 11:34