Кадър Ютуб
Тръмп обяви важна подробност за преговорите с Иран.
Американският президент Доналд Тръмп заяви днес, че преговорите между САЩ и Иран ще се състоят при закрити врата и че "само една част от значимите точки" от предложението за примирие биха били приемливи за Вашингтон, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.
"Това са точките, въз основа на които постигнахме споразумение за прекратяване на огъня. Това са разумни изисквания и не могат лесно да бъдат пренебрегвани", посочи Тръмп в социалните мрежи.
Тръмп заяви в отделно интервю за американския телевизионен канал "Ей Би Си Нюз", че очаква преговорите да започнат утре и да се развият много бързо.
Американският президент заплаши също, че ще започне федерално разследване срещу неназовани лица, обвинени, че са разпространявали съобщения, които според Тръмп не са в основата на споразумението за прекратяване на огъня.
Пакистанският премиер Шехбаз Шариф посочи по-рано днес, че ирански и американски делегации ще пристигнат в Пакистан утре.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Евродепутат: При промяна на европейския консенсус България ще има право да наложи вето за членството на РСМ в ЕС
Дата: 08/04, 22:08
Великденско меню: какво да купим и как да го подготвим
Дата: 08/04, 22:00
Около 800 тона замразено агнешко месо са внесени в България за Великден
Дата: 08/04, 21:571 Коментар
Дечев смени директора на полицията в Силистра
Дата: 08/04, 21:53
Нетаняху за Иран: Пръстът на Израел остава на спусъка
Дата: 08/04, 21:471 Коментар