Вандали вече надраскаха със спрей една от новите мотриси "Шкода"


19/08/2026, 12:46

снимка: МТС

Само дни след като новите електрически мотриси „Шкода“ започнаха да превозват пътници, една от тях беше обрисувана със спрей на гара Благоевград, съобщиха от Министерство на транспорта.

Още при пускането на новите мотриси в експлоатация министърът на транспорта и съобщенията Георги Пеев отправи призив към гражданите да пазят новите влакове и обществената собственост. Те са придобити с публичен ресурс и са предназначени да осигурят по-модерно и комфортно пътуване. Това е инвестиция за всички нас и грижата за нея е обща отговорност, посочват от ведомството.

Министерството на транспорта и съобщенията вече е подало сигнал до компетентните органи за установяване и залавяне на извършителите и ще продължи да работи за опазването на новия подвижен състав.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Асен Василев: Иран намери Безмер на картата
Дата: 19/08, 14:52

Шофьорка помете 4 коли в "Меден рудник", дрегерът ѝ отчете 2,53 промила алкохол
Дата: 19/08, 14:48

Полицията в Кюстендил иззе 22 тротинетки
Дата: 19/08, 14:421 Коментар

Русия обяви, че е превзела още едно село в района на Добропиля
Дата: 19/08, 14:342 Коментара

БАБХ спря дейността на три заведения на Тузлата заради водата
Дата: 19/08, 14:27

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия