Кадър Булфото
Тийнейджърът се е самообесил в семейното жилище в елитен затворен комплекс, близките и приятелите му са в шок, предаде Флагман.
Черна вест разтърси Бургас в късните часове на изминалата нощ, след като стана ясно, че 17-годишен младеж е сложил край на живота си в ж.к. „Славейков“.
Обитатели на модерния жилищен комплекс съобщиха за разтърсващата драма пред Флагман.бг, дълбоко потресени от разигралия се пред очите им кошмар.
Трагедията е огромна, а всички в сградата смълчани и обляин в сълзи след фаталната развръзка.
По първоначална информация тийнейджърът се е самообесил в семейното жилище, намиращо се в комплекса. На място веднага са били извикани екипи на полицията и Спешна помощ, но пристигналите медици само са успели да констатират смъртта на момчето.
Съседите са в пълно вцепенение и все още не могат да проумеят как такова ужасното нещастие.
Към този момент остава пълна мистерия какво точно е подтикнало младия бургазлия да прибегне до този безвъзвратен и краен ход.
Всички негови близки и приятели са в състояние на тежък шок, съученици му, които узнаха днес плачат неутешимо за своя изгубен приятел. Пред разследващите органи тепърва предстои тежката задача да изясняват причините за черната драма, почернила завинаги едно семейство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Да, България": Внасяме искане за освобождаване на подуправителя на НЗОК Момчил Мавров
Дата: 05/06, 11:44
Търсят доброволци за почистването на село Тича след наводнението
Дата: 05/06, 11:40
Д-р Николай Болтаджиев: Целият случай със санаториумите ми се вижда, че е една пушилка
Дата: 05/06, 11:36
Коста Стоянов, "Възраждане": Искаме да се изнесат данните от доклада на ДАНС за КУБ
Дата: 05/06, 11:30
DEVIN Газирана е най-добрият нов продукт в категория напитки на Progressive Awards Bulgaria 2026
Дата: 05/06, 11:29