Кадър bTV
Протест срещу пътния травматизъм организира сдружение „Ангели на пътя“ тази вечер. Повод са поредните тежки катастрофи от последните дни, отнели няколко живота.
Демонстрации ще има пред съдебните палати в големите градове в страната от 19 ч., предава bTV.
Организаторите посочват, че се събират в памет на ВСИЧКИ загинали деца по българските пътища, като ще запалят свещи, ще пуснат балони и бели гълъби.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
15 километрова колона се вие пред Кримския мост за евакуация
Дата: 26/06, 10:49
Тир се блъсна в мантинелата на АМ “Тракия” край Карнобат и се озова в канавка, шофьорът получил инсулт
Дата: 26/06, 10:48
Разследват масов бой в Сливенско, мъж е болница
Дата: 26/06, 10:43
Хванаха издирвани мъж и жена във Великотърновско
Дата: 26/06, 10:39
Биляна Дудова за загиналата си приятелка Жанет Немет: Излива се много помия
Дата: 26/06, 10:39