Снимка: Булфото
Млад водач пострада при доста нелеп инцидент на околовръстното шосе на Шейново малко след 12 часа днес, предаде БГНЕС.
Докато преминавал покрай мобилна камера за скорост, шофьорът се уплашил и набил рязко спирачки. Колата моментално станала неуправляема и се обърнала по таван.
Оказва се, че автомобилът дори не се е движил бързо, а камерата не е засякла превишение на скоростта, тъй като в района ограничението е 60 км/ч.
Според първоначалните оценки на експерти, най-вероятната причина за катастрофата е, че при внезапното спиране се е скъсал детайл от ходовата част заради силно изгнило купе.
Младежът е откаран в болница с оплаквания за болки в рамото. Тепърва ще му бъдат направени полеви тестове за алкохол и наркотични вещества.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Министър Петрова: Дългът към "Боташ" няма да натовари бюджета
Дата: 12/07, 11:49
БОК: Молим за уединение и съпричастност в този тежък момент
Дата: 12/07, 11:45
70-годишна жена плати 35 евро за два сладоледа в Слънчев бряг
Дата: 12/07, 11:44
Министърът на енергетиката: Дългът към „Боташ“ няма да натовари бюджета
Дата: 12/07, 11:40