Пиксабей
Преди дни, 35-годишен мъж от Белослав, който е известен на полицията, но не е осъждан, е задържан за срок от 72 часа, след повдигнато му обвинение за извършен палеж. Пожарът е възникнал на една от улиците в града в ранните часове на деня, съобщават от пресцентъра на ОД на МВР - Варна.
В резултат на предприети незабавни полицейски действия на служители от Четвърто РУ Варна, е установено , че виновника е запалил умишлено 5 леки автомобили и 1 двубандажен валяк, паркирани един до друг, собственост на различни физически и юридически лица, в следствие на което всички моторни превозни средства са изгорели.
Материалите са докладвани на дежурен прокурор при ВОП, предявено е обвинение на извършителя , след което му е наложена мярка за неотклонение „задържане под стража“ за срок от 72 часа. Работата продължава.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Сметките за ток нагоре: 5 златни правила как климатикът да харчи по-малко това лято
Дата: 22/05, 09:10
Излиза първото класиране за прием в детските градини и ясли в София
Дата: 22/05, 09:08
Въоръжени убиха най-малко 16 души при две атаки в Хондурас
Дата: 22/05, 08:52
Абровски: Субсиевъдите са кърлеж, който ще отстраня от тялото на българското земеделие
Дата: 22/05, 08:48
Инцидент в американска военновъздушна база във Флорида, има ранени
Дата: 22/05, 08:342 Коментара