Бойко Борисов посети специализирания завод за производството на каучукови, пластмасови и метални съединения за спирачните системи на световно известни автомобилни марки край Кърджали.
Преди старта на събитието, в което участва министър - председателят, насъбрали се хора заявиха на Борисов, че инвестициите са направени благодарение на него, а той отговори, че знае това, но не може да го обясни на лошите хора.
Премиерът заяви, че се радва, че фирмата се държи в социалната сфера. "Средната работна заплата е 1500 лв. Има 13 и 14 такава", каза той и напомни, че заради високите заплати българите се връщат у нас.
"Можем да оставим само фактите да говорят сами за себе си. Когато има работа и високи доходи, не мислим за други глупости. Тук бяха поляни, сега има завод. Тук има хора, които още си спомнят Възродителния процес", каза Борисов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пускат допълнителни курсове на градския транспорт за празника на Варна
Дата: 14/08, 14:11
Заместник-министърът на здравеопазването проф. Петко Салчев е подал оставка
Дата: 14/08, 14:04
Прокуратурата оспори присъдата на мъжа, който уби и се гаври със 77-годишна жена в София
Дата: 14/08, 13:55
Кметът на Велико Търново: Паметникът на Асеневци не е място за кючеци
Дата: 14/08, 13:472 Коментара
Голямата градинска разпродажба в Mr.Bricolage е тук!
Дата: 14/08, 13:40