Редактор: Александър Тодоров
e-mail: [email protected]
Остава тежко състоянието на простреляните в Сливенско Любо и Радостина. Припомняме, че съпругът на жената - Петър, изстреля няколко куршума по нея, докато е на работа в заведение на Петолъчката. Двамата не живеели от 15-ина дни заедно.
След това отишъл и прострелял и съседа си Любо, а малко по-късно се прибрал и се самоубил.
"Двамата са в тежко общо състояние - в кома, на апаратна вентилация. Имат тежки наранявания в следствие на огнестрелни рани", заяви дежурният лекар в многопрофилната болница в Сливен.
Жената на Любо заяви през сълзи пред камерата на "Нова телевизия", че въобще не са подозирали, че ще се стигне до нещо такова, когато пред тях дошъл Петър. "Помислихме, че ще иска пари назаем. Няколко пъти е искал. Извика го и изведнъж видях кръв да тече от мъжа ми", каза ридаещата жена.
Радостина и Петър от 15-ина дена не живеели заедно. Имало сигнал, подаден от дамата, която се преместила в друго село, че Петър се опитвал да пречи на нормалния й живот. После оттеглила сигнала си в полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 16:50
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 16:50
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 16:50
Двама мъже пострадаха при нападения с нож в Дупница
Дата: 11/05, 16:48