Наркотици са една от работните версии за двете убийства в Костенец, макар все още да не е потвърдена от разследването, научи TrafficNews.
Застреляната фризьорка Милена Шишкова от няколко години е влязла в схема с наркотици, твърдят запознати с местния ъндърграунд. Самата тя признавала само, че пуши "весели цигари".
За връзката на Милена с наркодилъри сподели пред екипа ни и Валентин Петров, ден преди да бъде намерен убит. Хората в Костенец пък виждат в нарковерсията обяснение за рязкото замогване на братовчеда и бившата жена на заподозрения за двойно убийство Стоян Зайков-Чане. Валентин наскоро си купил скъп автомобил и апартамент в София. Милена пък бързо построила своята къща, в която живеела след раздялата със Стоян. Макар самият Чане и техният син Стивън да помагали за строителството, парите за вдигането на солидния дом осигурявала Милена.
Направената експертиза след смъртта на фризьорката обаче била категорична, че тя не е взимала наркотици, научи TrafficNews.
"Тя и Валентин продаваха, но не употребяваха", твърдят и местните хора в Костенец. Засега не е ясно и по какъв начин следата към дрогата може да е свързана с двойното убийство.
Местните зевзеци пък вече прекръстиха Костенец в КостенЧане заради неоткриваемия бивш затворник, който е основен заподозрян и за двете убийства.
Безуспешното му издирване е на път да помрачи абитуринтските балове в града, както и предстоящите избори, защото хората избягват да напускат домовете си заради страха от Чане.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Радев в първата си реч като премиер: Галопиращи цени, рекордна инфлация, проблеми с бюджета, липсващи реформи, тежка икономическа и енергийна криза
Дата: 08/05, 10:50
Костадинов: Радев „ще продължи всички практики, срещу които се борим – на унищожаване на българската държавност и народност"
Дата: 08/05, 10:46
Простреляха 73-годишна жена във Варна
Дата: 08/05, 10:44
От българския град Несебър стартира 109-ата Обиколка на Италия
Дата: 08/05, 10:41
16-годишен е с опасност за живота след тежка катастрофа край Карнобат
Дата: 08/05, 10:31