Нора Шопова разкри какво време ни очаква до края на изборния ден


26/05/2019, 11:00

"Днес денят ще бъде топъл. След обяд на места облачността ще се увеличи, но няма да има валежи. Вятърът ще отслабне и ще обърне посоката си от юг, а с него температурите ще продължат да се повишават. Очакваме максимални стойности между 24 и 28 -29 градуса. Над планините ще е слънчево, с разкъсана висока облачност."

Прогнозата разкри по Нова тв синоптичката Нора Шопова. 

"След това там ще се развива купеста облачност, но краткотрайни превалявания ще има само на изолирани места. Вятърът ще е до умерен, а на 1200 метра очакваме около 19 градуса. В момента слънчево е по Черноморието. Там също след обяд временни ограничения на облачността ще има в крайните северни райони, където на места е възможно слабо да превали. Максималните температури по Чарноморието ще са от 22 до 26 градуса." 
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Днес е празникът на Шумен
Дата: 11/05, 01:00

На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30

Ники Кънчев: Нашата родина е една от най-нормалните страни в света
Дата: 11/05, 00:002 Коментара

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 00:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 00:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия