снимка Булфото
През първата половина на нощта валежи ще има главно в планинските райони. До сутринта ще отслабнат и ще спрат. Облачността в повечето места ще се разкъса и намалее. В източните райони ще е със слаб северозападен вятър. В останалата част от страната вятърът ще стихне и главно в западната част от Дунавската равнина ще има ниска слоеста облачност и намалена видимост. Утре преди обяд ще бъде предимно слънчево. Около и след обяд ще се развива купеста облачност, но само на отделни места, главно в планинските райони ще превали краткотраен дъжд. Вятърът ще е слаб от север-северозапад, в Източна България до умерен от север-североизток. Максималните температури в повечето места ще бъдат между 22° и 27°, в София – около 24°.
Над планините преди обяд ще бъде предимно слънчево. Около и след обяд ще се развива купеста облачност, но само на места, главно в Стара планина и Рило-Родопския масив ще превали краткотраен дъжд. Ще духа умерен и силен вятър от север-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 15°, на 2000 метра - около 8°.
Над Черноморието преди обяд ще бъде предимно слънчево. Около и след обяд ще се развива купеста облачност, но ще е без валежи. Ще духа до умерен вятър от север-североизток, след пладне слаб от изток-югоизток. Максималните температури ще бъдат между 21° и 24°. Температурата на морската вода е 16°-17°. Вълнението на морето ще бъде около 2 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Днес в Австралия отбелязват Национален ден за извинение
Дата: 26/05, 01:00
Изключително рядко име празнува на 26 май
Дата: 26/05, 00:30
Бащата на Сияна: Ако Исак Нютон чете тази експертиза, той ще се обърне в гроба си няколко пъти
Дата: 26/05, 00:00
Разработиха нов вид витамини
Дата: 26/05, 00:00
Здравният икономист Аркади Шарков: В България цените на лекарствата са строго регулирани
Дата: 25/05, 23:55