Снимка: Булфото
Около 12.45 ч. днес във Второ Районно управление - Бургас е получено съобщение за инцидент, възникнал в движещ се в посока терминал "Славейков" автобус №12. Неадекватен мъж е заплашил с нож кондукторката, взел е портфейла ѝ с оборотните пари, блъскал е по кабината на шофьора, поискал водачът да се отклони от маршрута си, съобщи областният говорител на полицията в Бургас Цветелина Рандева.
Нападателят е позвънил на тел. 112, като заявил, че ще отвлече автобуса, заплашвайки със саморазправа и намиращите се в него пътници.
Счупил е преградата на водача и го наранил по пръстите и лакътя. Своевременно към автобуса се насочили екипи на сектор "Специализирани полицейски сили" към ОДМВР - Бургас и Второ Районно управление - Бургас, които задържали агресивния мъж, предава БНР.
Установено е, че това е 44-годишен от Несебър, който е отведен в Центъра за психично здраве и настанен за лечение.
По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Отвориха за движение крайезерния път
Дата: 06/06, 19:29
Държавата с драконовски мерки след жестоката катастрофа на „Челопешко шосе“
Дата: 06/06, 19:191 Коментар
Лукашенко: Не искам да ставаме кайма в Украйна, някой ден ще ви разкажа как започна всичко
Дата: 06/06, 19:16
ЕС придвижва план за „полуприсъединяване“ на страните кандидатки
Дата: 06/06, 19:141 Коментар
Йордан Терзийски, ПП: Данъците не трябва да се пипат и не трябва да се увеличават
Дата: 06/06, 19:011 Коментар