Лекари се борят за живота на момичето, пострадало в “Подуяне”


Дата: 12/02, 19:05

снимка Булфото

15- годишно момиче е транспортирано по спешност в “Пирогов” след инцидент в кв. “Подуяне”. Детето е докарано в много тежко състояние, съобщиха от болницата. 

Момичето е въведено по спешност в операционната за животоспасяваща интервенция. Операцията продължи часове наред и е била извършена от Мултидисциплинарен екип от специалисти, включващ много от най-добрите детски лекари от университетската спешна болница. 

След продължителната операция 15-годишната пациентка е настанена в Детската реанимация на “Пирогов”, където е под денонощни реанимационни грижи и активно мониториране, предаде днес.бг.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Бившият вътрешен министър Бойко Рашков: Вярно е, че има два подадени сигнала срещу Иво Калушев
Дата: 13/02, 06:001 Коментар

Голяма разпродажба в Mr.Bricolage - отстъпките стигат до -50%, а в кампанията са включени над 4000 продукта за дома, ремонта и градината
Дата: 13/02, 05:31

Парк “Виница“ – гражданска инициатива за повече зелени пространства в кв. Виница!
Дата: 13/02, 05:20

Депутатът от ПП-ДБ доц. Васил Пандов: Българската държава не помага по никакъв начин на родителите с деца с такива зависимости
Дата: 13/02, 05:00

Валежи на много места в петък
Дата: 13/02, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия