Днес ще е предимно слънчево, след обяд с развитие на купеста и купесто-дъждовна облачност и на места в Западна и Централна България ще превали, на изолирани места и ще прегърми. Ще духа слаб, в източната половина от страната – до умерен вятър от юг-югоизток. Максималните температури ще са предимно между 31° и 36°.
В планините облачността ще е значителна, купеста и купесто-дъждовна и на места в масивите от западната половина от страната ще превали и прегърми. Ще духа умерен вятър от южната четвърт. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 24°, на 2000 метра – около 18°.
По Черноморието ще бъде слънчево. След обяд ще има временни увеличения на облачността, но ще е без валежи. Ще духа до умерен югоизточен вятър. Максималните температури ще са между 27° и 30°. Температурата на морската вода е 25° – 26°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На 10 май имен ден празнуват хората с имена, производни на Симеон
Дата: 10/05, 00:30
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 00:10
Политологът Тончо Краевски: Стабилно мнозинство не означава край на политическата нестабилност
Дата: 10/05, 00:00
Експерт: Имотният бум от последните години приключи
Дата: 09/05, 23:55
Земетресение разлюля Аржентина
Дата: 09/05, 23:49