Росен Плевнелиев: Радев трябва да е президент и на ГЕРБ.


04/09/2019, 22:13

Росен Плевнелиев: Радев трябва да е президент и на ГЕРБ.

„Президентът на държавата не управлява, а представлява. Появата на Радев в НС е да покаже, че президентската институция му е вече тясна. Той не дойде, като стана президент, а сега, за да критикува властта, но президента трябва да е президент на всички, но и на ГЕРБ „, каза Плевнелиев. Плевнелиев учудва с позицията си, въпреки че го смятаме за интелигентен човек.

Да, и според нашата редакция президента е президент на всички българи. Но президента е и коректив на властта и с правомощията да посочва вредното управление на държавата. В момента ГЕРБ управлява и властта отгоре на това все повече заприличва на еднолична, а ГЕРБ функция на желанията и настроенията на премиера Борисов.

Да, Радев е президент на всички българи, както и на премиера Борисов

и точно за това е нужно да показва или да се опитва да спира грешното или вредното решение, в което и да е управление. / alarmanews.com

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Как се прави здрав корем
Дата: 21/04, 19:50

Мъжко кожено яке – вечната класика в мъжкия стил
Дата: 21/04, 19:50

Александър Шестаков е в тежко състояние
Дата: 21/04, 19:47

Ивет Горанова: Време е за реални действия
Дата: 21/04, 19:44

Доставките по петролопровода „Дружба“ вече могат да бъдат възобновени
Дата: 21/04, 19:33

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия