Божидар Мартинов е на 40 години.
Той определя себе си като скандална личност, която предизвиква интерес.
Смята, че всичко по него е секси. Той танцува най-бързия кючек в света.
40-годишният мъж прикова погледите на всички още с излизането си на сцената.
Той се появи на високи токчета и с интересен макиаж, като даде заявка, че танцува най-бързия кючек в света.
Без да се свени от хилядите зрители в залата и на малкия екран, Божидар свали дрехите си и остана само по прозрачно бельо и колан с пендари.
Когато залата притихна в очакване на изпълнението на Божидар, прозвучаха и първите акорди на избраната от него песен. Тематично със сезона, мъжът се бе спрял на култовия „Зарзават кючек“.
Още в първите секунди мъжът започна да прави кръшни чупки в ханша, с които предизвика бурните аплодисменти на журито и публиката.
В танца се включиха и водещите на формата Сашо Кадиев и Дани Петканов. Те също излязоха на сцената, окичени с пендари, но не успяха да смогнат на ритъма на най-бързия кючекчия.
През цялото изпълнение журито в състав Любен Дилов – син, Катерина Евро, Ицо Хазарта и Славена Вътова се заливаха от смях и дори се разкършиха на столовете си в такт с ориенталските ритми. Накрая обичаната актриса и рапъра гласуваха шоуменът да продължи напред, но писателят-журналист и миската резнаха крилата му и го пратиха у дома в Краводер.
Вижте видеото от запомнящото се изпълнение на Божидар Мартинов:
Вижте изпълнението му във видеото.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ройтерс: Катарски танкер пътува към Ормузкия проток
Дата: 10/05, 00:45
На 10 май имен ден празнуват хората с имена, производни на Симеон
Дата: 10/05, 00:30
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 00:10
Политологът Тончо Краевски: Стабилно мнозинство не означава край на политическата нестабилност
Дата: 10/05, 00:00
Експерт: Имотният бум от последните години приключи
Дата: 09/05, 23:55