Кадър Ютуб
Президентът на БФС Георги Иванов подготвя много големи промени в съдийството за новия сезон. Под негова диктовка от нарядите за неопределено време бяха извадени главният арбитър на Лудогорец - ЦСКА (1:0) Стоян Арсов и реферът на ВАР Васил Минев.
Шансовете двамата да получат наряди в първите 3-4 месеца преза новия сезон граничат с нулата. Което означава, че санкцията им ще продължи доста дълго време.
Отделно още трима съдии ще са аут от двубоите в Първа лига през сезон 2026/27. Двама от тях ще бъдат понижени във второто ниво на футбола ни. Другият не е изключено повече да не види свирка.
"Ще има извадени и няколко тъч рефери от ефбет Лига и от Втора лига. Планирана е чистка, за да се сложат край на многото негативни неща в съдийството. Когато някой рефер сгреши веднъж, нормално е. Няма перфектни хора в нито една сфера на живота. Но когато грешките стават с натрупвания и когато през тях прозира задкулисна тенденция, ще следват сурови наказания. Всъщност, Георги Иванов махна немалко рефери през вече изминалия сезон. Но сега ще е има нова чистка", категорични са източници на Блиц от футболната централа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Йотова: В ерата на изкуствения интелект основен фокус на българския предприемачески дух продължава да е грижата за хората
Дата: 27/05, 19:361 Коментар
Духовият оркестър на ВМС посрещна властелина на морето във Варна
Дата: 27/05, 19:311 Коментар
Празнично четене на Библията - връзка между думите, вярата и човешкото сърце
Дата: 27/05, 19:30
Белият дом за обявеното от Иран споразумение: Пълна измислица
Дата: 27/05, 19:181 Коментар