Пиксабей
Жителите на Обединените арабски емирства получиха днес официално предупреждение на телефоните си, което малко след това беше отменено, за "потенциална ракетна заплаха" за първи път от един месец, предаде Франс прес, цитирана от БТА.
Иран, който в началото на този месец подписа споразумение със САЩ за прекратяване на войната в Близкия изток, почти всеки ден атакуваше съседите си от Залива през трите месеца на конфликта.
По онова време жителите на страните от Залива получавах по няколко пъти дневно известия на телефоните си, че ги грози ракетна опасност.
Днес властите на ОАЕ изпратиха второ съобщение, в което се казваше: "Моля, игнорирайте предишното предупреждение".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Израел съобщи, че е ликвидирал бойци на Хизбула
Дата: 28/06, 07:46
Тръмп: Американски самолети атакуваха в Иран складове за ракети и дронове и радарни станции
Дата: 28/06, 07:331 Коментар
Кой друг, ако не той! Никой друг освен Меси не е вкарвал в седем поредни мача на Световно
Дата: 28/06, 07:29
Колумбия изтърва Португалия, ДР Конго се класира за елиминациите
Дата: 28/06, 07:11