Ади и Виктор бяха потресени, от това, което пуснаха в ефир. Възкликнаха: „Това е адът“


11/10/2019, 09:07

Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]

Ужасяваща картина на жилищен блок в Бобов дол показа Нова телевизия. Водещите на „Здравей, България“ Аделина Радева и Виктор Николаев възкликнаха в ефир: „Това е адът!“

Жилищата са единствения актив на мини „Колош“, които сега се управляват от синдик. Състоянието им е покъртително, заради поведението на наемателите, които плащат да живеят там само по 25 лева на месец. Всичко е окрадено, направен е опит дори да се изрежат парапетите на стълбището, вероятно за да се предадат за старо желязо.

Малкото постоянни обитатели на блока разказаха, че поведението на наемателите е ужасно. Уринирали по етажите, разбили дори бетонен комин. При опит да получат съдействие от общината, получили отговор, че блокът е частна собственост и няма как да се намесят.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Хороскоп за понеделник: Телец - изненади; Рак - успех; Дева - прагматизъм; Стрелец - радост; Водолей - решителност
Дата: 11/05, 04:30

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 04:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 04:00

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 04:00

На днешната дата в историята
Дата: 11/05, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия