Редактор: Недко Петров
Стопкадър бТВ
Пиар експерт е категоричен, че няма нищо, което да предизвиква на този етап такова активниовъзмущение срещу служебния кабинет.
Напротив, в кабината дори има няколко много впечатляващи фигури. Например министърът на образованието Игнатов и министърът на културата са истинска находка за подобен кабинет. Има, разбира се, известни съмнения, ще видим тази история, която днес цял ден се разиграва с министъра на честните избори, до каква степен е честна. Там въпросът просто вече е морален, дали тези свои провинения или каквото там има в историята си, той ги е докладвал на министър-председателя, когато той е направил този избор, за да видим, ако всичко това е вярно за какво става дума, коментира Диана Дамянова.
Но не е добре да започва едно правителство с министър на честните избори, който в крайна сметката има известни провинения, някои от тях със сериозен характер. Иначе обаче си стои съвсем нормално и аз се придържам категорично към становището на Радев, че това е политически кабинет на ПП-ДБ и той представлява прелюдията към това как ще се управлява България след това, допълни по бТВ Дамянова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Всеки българин изхвърля средно по 41 кг храна годишно
Дата: 20/02, 16:20
“Янев Принт” ЕООД е специализирана фирма в производството на етикети, тяхното отпечатване, разпространение и продажба
Дата: 20/02, 16:20
Кристина Димитрова подарява част от наследството на Агент Тенев
Дата: 20/02, 16:05
Украйна е разбила група наемни убийци, вербувани от Русия
Дата: 20/02, 16:04
Йотова подписа указ за освобождаването на Цицелков като служебен вицепремиер
Дата: 20/02, 15:591 Коментар