Пиксабей
Eдин човек бе тежко ранен, след като товарен влак падна от мост в германския град Мюнхен тази нощ, предаде ДПА, като се позова на съобщение от днес на полицията в столицата на провинция Бавария.
Два вагона са излезли от релсите на моста, откачили са се от композицията и са паднали на около 5 метра, уточняват властите, според които все още се проучва какво е превозвал влакът.
Полицията обаче изрично заяви, че товарът със сигурност не представлява опасност за обществеността. Мостът може да остане затворен до утре, пише БТА.
Инцидентът е станал по железопътна линия, използвана предимно от товарни влакове, обяви говорител на германската жп компания "Дойче Бан".
Няма объркване в разписанието на местните и междуградските влакове, отбелязва ДПА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Законът за съдебната власт влиза за окончателно приемане
Дата: 25/06, 07:38
Мексико попари надеждите на Чехия с класически погром в паметен мач за Очоа
Дата: 25/06, 07:36
Правителството отменя тарифата за пристанищните такси от 2007 г.
Дата: 25/06, 07:30
Преминаването през граничните пунктове и преходи в страната тази сутрин
Дата: 25/06, 07:24
Земетресение от 6,9 по Рихтер разтърси Япония
Дата: 25/06, 07:18