Опустошена майка прости на жената, убила сина й на пътя. Двете станаха приятелки


12/11/2019, 14:44

Редактор: Недко Петров

e-mail: [email protected]

Майка от САЩ е взела болезнено решение да прости на пияна шофьорка, убила по-малкия й син при злополука на пътя, и разкри, че сега я обича и се отнася с нея, като с дъщеря, пише dailymail.co.uk.

25-годишният Кевин Йейтс от щата Тенеси загинал, след като е бил прегазен от Латиша Стивънс през юли 2011 г.

Майка му Тики Финлайсън е опустошена след смъртта на сина си, но наскоро е заявила пред Би Би Си, че не само е простила на Латиша, но дори и се сприятелила с нея.

Тя призна, че двете жени са намерили неочаквана връзка помежду си и сега живеят заедно. „Започнах да изпитвам любов към нея и приятелството ни се превърна в повече от това за мен. До момента, в който я чувствам като своя дъщеря.”, казва Тики.

Малко след смъртта на Кевин, Тики основава 1N3 , кампания за спиране на шофьорите за проба за алкохол, и я рекламира в местна радиостанция, за да набира средства.

Тя използва ефира и като възможност да се обърне директно към Латиша: „Ако Латиша ме слуша, да знае, че й прощавам.”

Впоследствие двете жени се срещат осем месеца след трагичния инцидент и Тики потвърждава пред Латиша, че й дава прошка.  

„Стояхме двете и се прегръщахме. Викахме заедно, а тя непрекъснато повтаряше отново и отново: „Много съжалявам“. Това, което й казах, е, че ще продължим напред.”, признава Тики.

Латиша е осъдена на осем години затвор, но е освободена условно, след като излежава 19 месеца.  

Когато излиза на свобода, тя започва да живее с Тики.

„В началото е като всяка връзка, наистина, когато ставаш приятел с някого. Но тогава започнах да изпитвам любов към Латиша и приятелството се превърна в нещо повече за мен. До момента, в който я почувствах като моя дъщеря, която обичам. И тя чувства същото към мен, обича ме. Когато не водим кампания, отново сме заедно. Пазаруваме, ходим на гости на по-големия ми син, храним се заедно и живеем заедно.", завършва Тики.

 

Превод: „Петел”

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Разчистват щетите след силната буря в София
Дата: 25/08, 07:55

Депутатите спешно решават съдбата на три бойни кораба и ракети "Джавелин"
Дата: 25/08, 07:49

Областният управител на Пазарджик: Издирваме и с дрон изчезналия 58-годишен мъж в Пещера
Дата: 25/08, 07:43

Демерджиев ще почете паметта на загинали полицаи в Бургас
Дата: 25/08, 07:28

Натоварено е движението на "Капитан Андреево" тази сутрин
Дата: 25/08, 07:26

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия