Кадър Youtube
Сръбският президент Александър Вучич обяви, че до няколко седмици ще поднесе оставка като президент на Сърбия.
Вучич направи това изявление по време на митинг, организиран от управляващата Сръбска прогресивна партия, който се провежда в момента в Белград.
Привържениците на Вучич посрещнаха новината за неговото оттегляне с възгласи:"Ацо, сърбино!", предава БТА.
Думите му идват след масови протести, организирани от студенти след трагедията в северния сръбски град Нови Сад, където на 1 ноември 2024 г. се срути козирката на наскоро ремонтираната жп гара и причини смъртта на 16 души.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца на футболния турнир "Смолян къп 2026
Дата: 28/06, 09:07
Волейболистите излизат срещу силния тим на Украйна в Лигата на нациите
Дата: 28/06, 08:57
Инцидент късно вечерта в София: Човек е лежал на платното
Дата: 28/06, 08:541 Коментар
Ръст при кражбите на плажа, не оставяйте вещите си без надзор
Дата: 28/06, 08:461 Коментар
20-годишен младеж без книжка е в болница след катастрофа край село Студенец
Дата: 28/06, 08:42