Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
Варненец се възмути, като видя как се ремонтира ул. „Ангел Кънчев“. По негово мнение, смяната на бордюрите там е чисто разхищение на средства, при това вместо тротоарът да става по-добре, той е по-зле от преди.
Към думите си, читателят на „Петел“ прилага и снимки като илюстрация да думите си. Ето какво пише варненецът, който ни се представи като „Бизнесмен читател“:
Здравейте,
изпращам ви няколко снимки от ремонта на улица „Ангел Кънчев“. Жалко е, че при наличието на толкова проблемни места в града, които имат наложителна нужда от ремонт, ресурсите на общината се пренасочват към "ремонт" на улици като тази. Ето го и резултата:
- разбит тротоар, направен от частна компания;
- бордюр под нивото на тротоара (очакваме с нетърпеие да видим крайния резултат);
- бордюрът на снимките дори не е наравно с този от предната пресечка;
Да ревем ли, да се смеем ли?

Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
И в басейните спасители и медицински пунктове са задължителни
Дата: 25/06, 16:17
Акция на полицията в район "Приморски" във Варна
Дата: 25/06, 16:17
Държавата изземва принудително язовир "Ахелой"
Дата: 25/06, 16:091 Коментар
КПС Астери с 13 медала от състезанието "Млад спасител" във Варна
Дата: 25/06, 16:01
Най-малко 17 пострадали: Кола се вряза в тълпа футболни фенове
Дата: 25/06, 15:53