Снимка: Булфото
Единадесетокласник е установен да шофира лек автомобил без свидетелство за управление. При проверка край светофара в пернишкото село Драгичево служители на Второ РУ установили, че зад волана на автомобил „Ауди“ е 17-годишен ученик, който е неправоспособен. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Перник.
Автомобилът е собственост на криминално проявен перничанин, от когото ще бъде потърсена административнонаказателна отговорност.
Младежът е изпробван за употреба на алкохол и наркотични вещества, като резултатите са отрицателни, предава Дарик.
По случая е образувана преписка, която след приключване ще бъде изпратена на Районна прокуратура – Перник за отношение по компетентност.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Край на еднодозовите пластмасови опаковки за сосове, захар и подправки от 2030 г.
Дата: 22/06, 07:14
Уругвай и Кабо Верде не успяха да се победят в мач от група Н на Световното по футбол
Дата: 22/06, 07:07
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 22/06, 07:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 06:10
До 28 градуса по Черноморието
Дата: 22/06, 06:00