Два автобуса се сблъскаха в Прага, има пострадали деца


04/12/2019, 12:47

Снимка pixabay

Два автобуса се сблъскаха в Прага, пише БГНЕС. Ранени са около 30 души, включително деца, но повечето от нараняванията им са леки.

„Сблъсъкът на два автобуса е станал в район „Ходов“, в един от тях е имало деца. За щастие шофьорът не е карал бързо, така че повечето от нараняванията са леки. Въпреки това на мястото на инцидента са пристигнали хеликоптер и 6 линейки. Броят на ранените все още се уточнява“, каза представителят на Спешна помощ Яна Пощова.

Полицията започна разследване на причините за произшествието, а движението в района е временно ограничено.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пиян шофьор на тир едва не събори къща в Харманли
Дата: 07/05, 11:43

ПП: Радев го няма в парламента, очевидно му е неудобно да участва в свалянето на охраната на Пеевски и Борисов
Дата: 07/05, 11:40

Клисурски: Състоянието на държавния бюджет е адекватно на ситуацията, в резерва има 6,8 млрд. евро
Дата: 07/05, 11:33

Днес гледат мярката за неотклонение на литовката, наръгала четирима във Варна
Дата: 07/05, 11:281 Коментар

Васил Велев за "мизерията в България" към Виктор Николаев: Сигурно не ходиш на ресторанти? Вижте уличните котки - те са дебели
Дата: 07/05, 11:242 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия