Димитър Бербатов и Сър Алекс Фъргюсън се видяха отново. Двамата бяха сред главните VIP гости по време на дербито между Манчестър Юнайтед и Тотнъм като след мача проведоха приятелски разговор, пише Dsport.bg.
Именно Фъргюсън бе човекът, който счупи клубния рекорд на Юнайтед, за да привлече Бербатов в редиците си. Двамата прекараха заедно три години като имаха и своите трудни моменти.
Бербатов никога не е крил разочарованието си от факта, че шотландецът го остави извън групата за финала в Шампионска лига срещу Барселона. Фърги пък на свой ред години по-късно се извини на българина за решението си.
Иначе Бербатов бе на "Олд Трафорд" и по служба, тъй като дебютира като част от анализаторския екип на Amazon Prime.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Божидар Божанов: Няма да подкрепим бъдещото правителство
Дата: 06/05, 10:33
Всички видове изтребители в родната ни армия ще бъдат в небето днес за Денят на храбростта
Дата: 06/05, 10:26
Пролетен фестивал ще се проведе днес в Морската градина на Варна
Дата: 06/05, 10:18
Началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов: За балистична заплаха ще разчитаме на колективна защита
Дата: 06/05, 10:081 Коментар
Президентът Йотова: Най-важната дума днес е "благодаря"
Дата: 06/05, 10:001 Коментар