Проверка на винетката - пътуване без главоболия


18/12/2019, 12:05

Хартиеният стикер, който се залепваше на предното стъкло, вече е в миналото. Днес не е необходимо да се носи документ, който да удостоверява заплатената такса за ползване на републиканската пътна мрежа. Единствената форма е електронната винетка, с която можете да се сдобиете навсякъде и по всяко време. DigiToll ви осигурява непрестанен онлайн достъп до формата за закупуване на винетка. Но наред със заплащането на таксата, върви и проверката на винетката, при която вие легитимирате правото си да ползвате пътищата в страната.

 

Проверка на винетка от правоимащите лица

 

Лична проверка на винетка

Закупуването на дългосрочна винетка (едномесечна, тримесечна или годишна) определено може да се определи като изгодна инвестиция, която обаче крие своите рискове. Цените на винетките за по-дълъг период са по-благоприятни за личния бюджет, но пък в забързаното ежедневие на всеки от нас често се случва да забравя дори и съществено важни неща. Едно от тях може да бъде датата, на която изтича винетката. За да избегнете негативни емоции и неприятни ситуации по пътищата, електронната система в DigiToll ви позволява да направите проверка на винетката само с няколко клика онлайн. Не пропускайте да се възползвате!

 

Проверка на винетка при съмнение за неуспешна покупка

Като всяка друга онлайн покупка в реално време и тази на електронния документ може да претърпи крах и да събуди и вас опасение, че не е осъществена. В никакъв случай не предприемайте повторно заплащане на таксата, преди да сте се уверили, че първата не е осъществена. За тази цел използвайте възможността за проверка, при която веднага ще разберете дали е отразена в системата първата покупка на винетка.

 

Проверката на винетка по всяко време в DigiToll ви дава възможност да си осигурите безпроблемно пътуване навсякъде в страната и да ограничите възможните сблъсъци с контролните органи.

 

* публикация

 

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Митничари заловиха опасни анаболи, прикрити като хранителна добавка
Дата: 27/04, 09:14

Иран с ново предложение за Ормузкия проток
Дата: 27/04, 09:01

Денков не потвърди обединение с ДБ, допусна депутатите им да се разделят
Дата: 27/04, 08:51

От днес до 30 април военна техника минава по републиканската мрежа за учения
Дата: 27/04, 08:441 Коментар

Пет жертви на пътя през изминалите 24 часа
Дата: 27/04, 08:39

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия