От началото на месец декември ЕНЕРГО-ПРО Енергийни Услуги разшири обхвата на своята абонаментна услуга SMS Известие. До този момент нейните ползватели получаваха текстови съобщения при издадена фактура за електрическа енергия и при настъпил краен срок за плащане. Отсега нататък към настоящите две уведомления енергийният доставчик добавя още една допълнителна възможност за навременна информираност на клиентите си – sms известие преди предстоящо прекъсване на снабдяването.
Допълнителното съобщение ще бъде получавано в случай на предстоящо преустановяване на захранването поради просрочени задължения. То ще указва планираната от мрежовия оператор дата за изпълнение и ще напомня за възникването на евентуални допълнителни разходи по прекъсване и последващо възстановяване на снабдяването с електрическа енергия.
За стартиралите вече абонаменти компанията ще се погрижи да включи допълнителната опция, без за това да е необходимо клиентите изрично да подават заявления или да заплащат допълнително.
С въвеждането на третия тип sms в обхвата на услугата SMS Известие ЕНЕРГО-ПРО Енергийни Услуги поднася на клиентите си цялостен уведомителен пакет, който ще бъде незаменим помощник в ефективното управление на разходите за електрическа енергия и нейното удобно потребление.
Всички клиенти на ЕНЕРГО-ПРО Енергийни Услуги, които желаят да активират услугата SMS Известие, могат да направят това като подадат заявление чрез своя персонален мениджър продажби или в някой от клиентските центрове на компанията.
SMS Известие е абонамент с продължителност 12 месеца, валиден за клиентски номер. Цената на услугата остава непроменена и е посочена в ценоразписа на допълнителни услуги, публикуван на интернет страниците: https://www.energo-pro-energyservices.bg/products/overview/ceni-na-uslugi-i-produkti и https://portal.eproes.bg/index.php?page=services.
*публикация
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Синоптичка: Температурите стигат до 15 градуса, после падат рязко и ще има поледици и преспи
Дата: 19/02, 19:51
Новородено бебе почина близо два часа след раждането си в Окръжна болница в София
Дата: 19/02, 19:45
Тимчо Муцунски: Коридор 8 е доказателство, че със съседна България можем да си сътрудничим, когато искаме
Дата: 19/02, 19:432 Коментара
Летището в Атина изгуби контакт с един от основните радари за насочване на въздушния трафик
Дата: 19/02, 19:382 Коментара
Политическите коментари след положената клетва на служебния кабинет с премиер Андрей Гюров пред НС
Дата: 19/02, 19:32