Кадър Ютуб
Иран обяви, че отваря Ормузкия проток. "В съответствие с прекратяването на огъня в Ливан, преминаването за всички търговски кораби през Ормузкия проток се обявява за напълно отворено за оставащия период на примирието по съгласувания маршрут, както вече беше обявено от Организацията за пристанища и морски транспорт на Ислямска република Иран", написа в "Х" иранският външен министър Абас Аракчи, предаде Сега.
Цените на петрола се понижиха рязко на 17 април, след като инвеститорите очакват новини за възможно удължаване на примирието между Иран и САЩ, след като американският президент Доналд Тръмп заяви, че споразумение е близо.
Международният бенчмарк Brent от Северно море спадна с 5% до 94,42 долара за барел, а основният американски контракт West Texas Intermediate се понижи с 5% до 89,95 долара за барел.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Голяма авария остави без ток от обяд район до Колхозния пазар във Варна
Дата: 21/04, 20:08
Как се прави здрав корем
Дата: 21/04, 19:50
Мъжко кожено яке – вечната класика в мъжкия стил
Дата: 21/04, 19:50
Александър Шестаков е в тежко състояние
Дата: 21/04, 19:47
Ивет Горанова: Време е за реални действия
Дата: 21/04, 19:441 Коментар