Снимки: Булфото
Тази сутрин, около 04:20 часа, на телефон 112 е постъпил сигнал за взрив и последвал пожар в апартамент в ж. к. "Вл. Варненчик", бл. 302.
На място незабавно са изпратени екипи на РДПБЗН - Варна, които установяват, че гори цялото жилище. Окръжният прокурор на Варна Красимир Конов обяви на изведен брифинг, че има една жертва след взрива в блок 302 във варненския квартал "Владиславово".

Той обаче не потвърди дали става дума за 50-годишната жена, живееща в съседство на взривения апартамент, която бе в неизвестност часове след инцидента. Конов добави, че има 18 пострадали от пожара. "Не можем да предполагаме дали става дума за тази жена. Има намерено тяло, предстои да се установи. Причините за взрива се изясняват", каза той.
_x.jpg)
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
38 пожара са потушени у нас през изминалото денонощие
Дата: 11/05, 08:59
България е четвърта в Югоизточна Европа по безопасна вода
Дата: 11/05, 08:461 Коментар
Протести и напрежение в Габрово след масово сбиване, все още няма повдигнати обвинения
Дата: 11/05, 08:43
Карловци: Ако решат да го затворят, нашите деца умират
Дата: 11/05, 08:35
До края на лятото изграждат временен обход над свлачището между Пампорово и Смолян
Дата: 11/05, 08:27