В арматурен цех се е срутило желязо, което е затиснало мъжа
56-годишен мъж e загинал в петък вечерта след трудова злополука гр.Сандански, съобщава БГНЕС.
Към 22 ч. в арматурен цех се е срутило желязо. 56-годишият работник е бил отдолу, вследствие на удара е загинал на място.
След извършения оглед от РУП-Сандански, към 3 ч. след полунощ загиналият е транспортиран за аутопсия от съдебен лекар в МБАЛ-Благоевград.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Павел Серафимов - Спароток: Ние сме наистина уникален народ
Дата: 28/06, 23:23
Ограничават движението в участъка от път I-9 Обзор - Слънчев бряг от утре
Дата: 28/06, 23:13
Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Дата: 28/06, 22:591 Коментар
Стармър се интересува от поста генерален секретар на НАТО
Дата: 28/06, 22:421 Коментар
Дрон е бил забелязан над лагера на Мексико на фона на опасения от шпионаж на отбора
Дата: 28/06, 22:27