Шофьор сряза скоба за неправилно паркиране във Варна


Дата: 05/03, 09:28

Снимка Булфото

С образувано бързо полицейско производство и арест за срок до 24 часа, е завършил вчерашния ден за 41-годишен жител на Нови пазар.

Във Второ РУ бил получен сигнал от служител на  предприятието „Общински паркинги и синя зона“ за срязана метална скоба, която той е поставил на товарен автомобил във Варна.

Отзовалите се на място служители на реда са установили и задържали извършителя, информират от полицията във Варна.

Разбра се още, че служители на РУ Девня преди ден спрели за проверка лек автомобил. По време на инспекцията униформените намерили в моторното превозно средство няколко торбички с бяло кристалообразно вещество.

Направената експертна справка показала, че откритото е метамфетамин. 38 – годишният водач на колата е задържан за срок до 24 часа и по случая е образувано бързо производство.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Всички полети на “България Еър” от/до Тел Авив се анулират до 9 март
Дата: 05/03, 12:11

Съдия Ивелина Желева изнесе лекция пред варненски ученици за рисковете от употребата на наркотици
Дата: 05/03, 12:01

3 дрона са ударили пътнически терминал на летище в Азербайджан, Баку обяви, че може да отговори
Дата: 05/03, 11:561 Коментар

ОДВМР-Варна представи новия си шеф
Дата: 05/03, 11:56

"Градски транспорт" прави протест и автошествие в понеделник във Варна
Дата: 05/03, 11:52

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия