Кольо Колев за записите на Румен Радев: Надуване на медиен балон. Гешев отклонява вниманието от сериозните проблеми


29/01/2020, 08:28

Редактор: Недко Петров

e-mail: [email protected]

Кадри: Нова Тв

„Надуване на медиен балон, учудих се, че Гешев си позволява това нещо.”

Това заяви в „Здравей, България” по Нова Тв социологът Кольо Колев, относно пуснатите записи с президента Румен Радев от Прокуратурата.

„В конституцията пише, Прокуратурата не може да се повдига наказателно производство спрямо президента. Това е заяждане на дребно и надуване на медиен балон, тъй като прокуратурата няма никакви правомощия спрямо президента. Единствено правомощия има Конституционният съд и Народното събраоние. Нищо няма да се случи повече по този случай.

Защо го прави Гешев? Вероятно някаква форма на отклоняване на вниманието от сериозоните проблеми, с които се сблъсква обществото в последното време.””, допълни Колев.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



А1 и Уча.се с ново партньорство за началото на учебната година
Дата: 25/08, 03:00

Рожден ден празнува Клаудия Шифър
Дата: 25/08, 03:00

Температурата на Световния океан достигна нов рекорд
Дата: 25/08, 02:00

Упоена мечка падна от дърво, докато се опитваха да я спасят
Дата: 25/08, 01:30

Електрически Mercedes едва не предизвика трагедия в мол
Дата: 25/08, 01:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия