Снимка: Булфото
Двамата шофьори от катастрофата с линейка и автомобил на околовръстното край Враца са без алкохол в кръвта, казаха за БТА от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи.
Шофьорът на линейката и медицинското лице са насочени към болницата във Враца, добавиха от полицията. Линейката е пътувала с пациент за столичната болница „Пирогов“. След инцидента пациентът е пренасочен с друга линейка към София.
Пред БТА шофьорът на автомобила Зарко Захариев каза, че нито е видял, нито чул линейката, когато е излизал на главния път. По думите му той и съпругата му пътували от Нова Загора към Видин и спрели в крайпътно заведение, намиращо се на околовръстното шосе на Враца.
„На излизане се огледах, нито видях, нито чух линейка и тръгнах да излизам. Секунда след това стана ударът“, каза Захариев.
Околовръстното шосе на Враца в момента е отворено за движение в една лента. Трафикът се регулира от пътна полиция.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Данъчната тежест върху доходите у нас е сред най-ниските в Европейския съюз
Дата: 15/07, 10:12
Закопчаха двама за хулиганство - единият хвърлял бутилки, другият ритал кошчета и крещял в Морската градина на Варна
Дата: 15/07, 10:04
Изчезналият бизнесмен Димитър Георгиев: Разхождах се
Дата: 15/07, 10:03
Вежди Рашидов подкрепи Радев: Борисов е снижен, в ГЕРБ не са останали "гербери", там са едни други хора
Дата: 15/07, 09:56
Всеки втори българин пазарува хранителни стоки през телефона и с доставка
Дата: 15/07, 09:54