Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
Варненци, които живеят в района до бившото лятно кино „Тракия“ споделиха с „Петел“ учудването си, че обновената градинка с площадки за детски игри и фитнес стои затворена, след като е готова напълно от около седмица.
„Ремонтът почна през декември, свършиха работата бързо и доста качествено. Сега обаче хората от квартала седят и чакат кога ще могат да си ползват градинката. Децата гледат площадката с пързалките и люлките и искат там. Да, ама има ограда, а това значи, че не е готово. Някои родители не ги интересува, още предната събота беше пълно с деца, които си играеха. Да, ама ако нещо не е довършено и детето се нарани, кой ще носи отговорност тогава?“, това ни написа наша читателка.

Градинката изглежда наистина напълно готова, днес е била посетена и от човек, вероятно контролен специалист, който е замервал височината на люлките и правил оглед на детските съоръжения. Хората от квартала обаче се чудят дали пък пускането на градинката не се бави просто заради това, че се чака някой да дойде, че да „пререже лентичката“.



Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 01:10
Днес отбелязваме Световния ден на медицинските сестри
Дата: 12/05, 01:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 12/05, 00:40
Преподавателят по наказателно право в СУ проф. Пламен Панайотов: Въпросът не е кой ще прави номинациите, а какви хора ще бъдат излъчени
Дата: 12/05, 00:00