Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
снимка: Димо Димов, "Забелязано във Варна"
Огромен воден стълб се вдигна от изкоп по трасето на строящото се ново кръгово движение под „Максуда“. Това показва кадър на очевидец, публикуван в фейсбук групата „Забелязано във Варна“.
Новият „фонтан“ явно е резултат от прекъсване на водопровод в хода на изкопни дейности. Въпреки че аварията води до поредната голяма загуба на вода, която в крайна сметка всички ние плащаме, повечето варненци предпочитат да коментират шеговито ситуацията:
„Не знаех, че имаме гейзери във Варна“
„Уцелили са G точката, а?“
„То без това в тоя район ние им плащаме водата...“
_%20670x%20600.jpg)
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тихомир Безлов за "Баба Алино": Законите са направени да печели този, който не ги спазва
Дата: 26/06, 22:14
Във Варна публично обсъждат проекта на Годишния план за социалните услуги през 2027 г.
Дата: 26/06, 22:07
Тръмп заплаши със 100-процентови мита всяка държава, която наложи данък върху цифровите услуги
Дата: 26/06, 22:02
Българин е арестуван по мащабно разследване за корупция в хазартния сектор на Румъния
Дата: 26/06, 21:54