Стопкадър: БНТ
Осем от футболистите от националния отбор на България познаха, че Испания ще стане световен шампион. В импровизирана анкета в дните преди старта на Мондиал 2026 почти всички от тима на Александър Димитров дадоха своята прогноза относно бъдещия световен властелин, пише Sportal.bg.
Осем от "лъвовете" се показаха като футболни разбирачи: Росен Божинов, Георги Русев, Мартин Георгиев, Патрик-Габриел Галчев, Димитър Велковски, Петко Панайотов, Кристиан Димитров и Андреа Христов. Всички те посочиха "Ла Фурия Еспаньола" и не сбъркаха.
Любопитно е, че нито един глас на "лъвовете" не отиде за досегашните световни шампиони от Аржентина, но звездата на Барселона Феран Торес свали "гаучосите" от трона и донесе втората световна титла на испанците.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
2 млн. евро дневно са загубите на търговците в Испания от кражби
Дата: 22/07, 07:54
България е с двойно предупреждение за опасно време с интензивни валежи, гръмотевични бури и градушки
Дата: 22/07, 07:48
Красимир Каракачанов: Ставаме потенциална мишена на Иран
Дата: 22/07, 07:44
За първи път от 1985 г.: Тръмп разреши директни полети от САЩ до Ливан
Дата: 22/07, 07:38
Пик на горещата вълна в Кипър - живакът ще се покачи до 43 градуса
Дата: 22/07, 07:29