кадър: brfootball, Х
Все по-разрастващият се военен конфликт в Близкия изток най-вероятно ще наложи отлагането на битката за трофея “Финалисима”. Сблъсъкът между шампиона на Южна Америка - Аржентина, и европейския първенец Испания трябва да се проведе в Катар на 27 март, припомня Трафик Нюз.
Предвид усложнената обстановка и това, че спортът в страната е преустановен за неопределено време заради бомбите от страна на Иран, обаче редица издания твърдят, че така чаканият дуел между легендата Лео Меси и бъдещето в лицето на Ламин Ямал няма да се проведе по план. Информацията им пък идва от Катарската футболна федерация.
“Новите дати за възобновяване на състезанията ще бъдат обявени по-късно”, написаха от пресслужбата на Катарския футболен съюз, но без да споменат и дума за предстоящия финал, в който трябва да се срещнат Аржентина и Испания.
И това на фона, че всичките билети на стадион “Лусиал” в Доха са разпродадени още преди месеци.
ФИФА и КОНМЕБОЛ все още не са обявили официално, че мачът няма да се проведе по план, но най-вероятно това ще се случи съвсем скоро. Трудно за толкова кратък период би се намерила локация къде да се проведе двубоят за “Финалисима”, при все че в края на март са баражите за световното първенство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп: Иран искат да преговарят. Аз казах: Твърде късно!“
Дата: 03/03, 15:451 Коментар
Иран призова Съвета за сигурност на ООН да спре войната
Дата: 03/03, 15:36
Запрянов: Няма промяна в дейността на българските ВВС, България не участва в операции в Близкия изток
Дата: 03/03, 15:28
Ескалация на напрежението на "Коритото" след червен картон за Спартак
Дата: 03/03, 15:23
Моторист загина след удар в автомобил на пътя за Асеновград
Дата: 03/03, 15:10