Часове, след като Мария Шарапова официално обяви, че слага край на своята кариера, Григор Димитров сподели своето мнение за новината, пише Dsport.bg.
Българинът логично бе попитан по темата след успеха си в Акапулко над Адриан Манарино. Както е известно, двамата с Шарапова имаха връзка като продължават да поддържат добри отношения помежду си.
„Мога да кажа толкова много. Мария е такава, каквато е. Нищо освен любов и уважение за този човек“, заяви българинът.
„Опознах я добре, прекрасен приятел. Каквото и да прави оттук нататък, знам, че ще го прави по най-добрия начин. Сигурен съм, че ще видим много от нея в бъдеще“, допълни Димитров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мотоклубовете излизат на протест срещу скока в цените на "Гражданска отговорност"
Дата: 11/05, 14:12
Терзиев уволни директора на "Гробищни паркове" в столицата
Дата: 11/05, 14:101 Коментар
Екоминистерството: Язовирите са с най-високия процент на запълване в сравнение със стойностите през последните 9 години
Дата: 11/05, 14:08
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 14:00