Служители на ОД на МВР – Варна откриха боен арсенал във вилна постройка, разположена в местност „Припек” край с. Константиново. Вилата е използвана от 63-годишен мъж от Варна - Ц.Г., неизвестен на органите на реда до момента, съобщиха от полицията.
При претърсване на помещенията в имота са намерени и иззети: три броя ръчни гранати, два снаряда, три пистолета, пушка и различни боеприпаси. Установено е, че Ц.Г. няма разрешителни за притежание и съхранение на нито едно от оръжията.

По случая е образувано досъдебно производство. Работата по доказване и документиране на извършеното престъпление продължава под надзора на Окръжната прокуратура в града.


Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Застреляха мъж в Германия, полицията издирва заподозрения
Дата: 12/05, 07:14
Обявиха жълт код за опасно време в 18 области
Дата: 12/05, 07:08
Иран предупреди, че е готов да преподаде урок на всеки агресор
Дата: 12/05, 07:04
Бюджетната комисия в НС разглежда двата законопроекта на „Прогресивна България“ за овладяване на цените
Дата: 12/05, 07:00
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 12/05, 07:00