Снимка Булфото
В три области - Бургас, Перник и Шумен, продължава грипната ваканция за всички училища. В седем области частично е обявена грипна ваканция, предаде новини.бг.
От днес до 8 март са преустановени учебните занятия за учениците от общините Костинброд, Своге, Ботевград, Правец, Елин Пелин, Златица и Копривщица, в София-област.
От 4 март до края на седмицата няма да учат учениците в общините Благоевград и Варна. Преустановени са занятията и в габровските общини Дряново и Трявна. На 4 и 5 няма да учат и учениците в ОУ ''Христо Смирненски'' в с. Мост, област Кърджали.
Днес няма учебни занятия в общините Балчик, Каварна и Генерал Тошево, област Добрич, както и в общините Дулово и Ситово, област Силистра.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
620 хиляди визи за руснаци са издадени от държавите в ЕС за 2025 г.
Дата: 07/05, 07:40
Депутатите в новия парламент започват работа по същество
Дата: 07/05, 07:21