Снимка: ПФК Черно море
ПФК Черно море се раздели с Димитър Тонев. Халфът разтрогна договора си с "моряците" по взаимно съгласие, съобщават от клуба.
Футболистът се присъедини към "зелено-белите" през януари 2025 г. и оттогава изигра 28 мача в първенството, в които реализира 3 гола.
В турнира за Купата на България има три мача с един гол, както и два мача в Лигата на Конференциите.
"Ръководството на клуба изказва своята благодарност към Тонев за проявения професионализъм, отдаденост и отношение към работата през периода му на „Тича“. ПФК Черно море пожелава на Димитър Тонев много здраве, успехи и силно представяне в следващия етап от неговата кариера", пише във фейсбук страницата на клуба.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Челен удар между два леки автомобила с пострадал затвори временно пътя между Свищов и село Вардим
Дата: 22/06, 22:04
Костадинов: Великобритания е отмираща държава, ще се разпадне
Дата: 22/06, 21:472 Коментара
Ще предложат постепенно държавните служители да плащат част от осигуровките си сами
Дата: 22/06, 21:451 Коментар
Милко Багдасаров настоява за извинение от вътрешния министър Демерджиев
Дата: 22/06, 21:37
Ердоган приветства споразумението между Иран и САЩ в разговор с Пезешкиан
Дата: 22/06, 21:27