Снимка Фейсбук
Легендата на Спартак Варна Пламен Михов е уверен, че играчите на родния му клуб ще оставят сърцата си на терена днес и ще спечелят срещу Добруджа.
„Очаква ни трудно домакинство срещу отбор от нашата черга и пряк конкурент за оцеляване. Вярно е, че те са във възход с новия си треньор и се намират в добра форма, което бе потвърдено и в последния им мач срещу лидера. Но ние няма закъде повече да отстъпваме и ако искаме да се спасим, трябва да вземаме подобни мачове“, заяви за Novsport.com Михов.
_%201364x%201800.jpg)
„Според мен играчите ни в офанзивен аспект са длъжници на отбора тази пролет, и се надявам в оставащите девет мача да покажат, че заслужават да носят фланелката на Спартак. Искам също да видя и прословутия спартаковски дух, на който са ни учили от малки“, добави Пламен.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Първи на Балканите и втори в ЕС: България сред страните с най-евтини горива в Европа
Дата: 10/04, 19:40
Закрит басейн и повече спорт за децата: нова визия за Варна
Дата: 10/04, 19:40
Разлив на петрол спря трафика във второто най-голямо пристанище в Европа
Дата: 10/04, 19:361 Коментар
Трима са задържани за откритите 197 лични карти на починали лица в Монтанско
Дата: 10/04, 19:201 Коментар
Илин Димитров: губим туристи не заради липса на дадености, а заради липса на държава
Дата: 10/04, 19:20