Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
снимки: Кармен Чивиджиян
Варненка сподели във Фейсбук възмущението си от жестокостта на човек към куче, което е оставено вързано в района на рибарски бараки на острова в канала море-езеро. Тя е допълнително огорчена от факта, че опитите ѝ да се свърже с организации или институции, които да се намесят, са останали напразни.
„Островът- ужасно място, което можеше да е райско кътче с алеи, парк...“, пише варненката Кармен Чивидижиян. Ето какво разказа тя:
„Цялата тази мизерия си беше направена от самите "рибари", защото там и без карантина хората не ходят на разходки (може би така са си го замислили - да е много гадно, за да си е само тяхно).

Цялото това възмущение избледня пред гледката, която се разкри- КУЧЕ ЗЛО! Друго си е да видиш на живо нещо страшно! УЖАСЪТ, който се брои по ребрата, раните, гладът, липсата на вода... Не е природата, а е ЗЪЛ ЧОВЕК! И какво правим сега?

Писах на една варненска организация, помолих приятелка да пише на друга. За да не дразня допълнително с отговорите, които получихме- ще обобщя: и те нямаха възможност да помогнат. И какво правим сега?
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Депутатите обсъждат изменения в Закона за съдебната власт
Дата: 12/05, 08:131 Коментар
Тръмп ще се подложи на медицински прегледи
Дата: 12/05, 08:071 Коментар
Автобус се удари в тир преди София, има загинал
Дата: 12/05, 08:021 Коментар
Проф. Рачев: Бурите и градушките продължават поне до 24 май
Дата: 12/05, 07:55