Снимки: Булфото, МВР
Областната дирекция на МВР в Монтана издирва 76-годишния Иванчо Тодоров Стоянов от село Дълги дел в община Георги Дамяново, съобщиха от дирекцията.
Възрастният мъж е излязъл от дома си към 14:00 ч. на 26 юни (събота) и оттогава е в неизвестност. Часове след изчезването негови близки са сигнализирали в полицията, посочва bTV.

Веднага е започнала издирвателна операция, в която участват полицаи от участъка в Георги Дамяново, служители на Гранично полицейско управление от град Чипровци и на Държавното горско стопанство в съседното село Говежда, както и жители на село Дълги дел – роднини и близки на изчезналия, също и доброволци. В издирването са включени следово куче и дрон за наблюдение на района.
Претърсват се пресечени местности около село Дълги дел, което се намира в подножието на Стара планина, уточниха от полицейската дирекция в Монтана.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Проф. Ива Христова предупреди българите, пътуващи на тропиците: Могат да внесат заболявания от тропическите комари
Дата: 30/06, 12:52
Вълните отново изхвърлиха топчета мазут по плажове на Южното Черноморие
Дата: 30/06, 12:34
Млада шофьорка блъсна мотористка на кръстовище в центъра на Русе
Дата: 30/06, 12:31